Snadné řešení pro vytváření obsahu a vzdálenou správu obrazovek
+420 734 768 598

Čím je systém DATAVISION zajímavý?

Přispůsobivost

Vzhledem k faktu, že jsme výrobci systému, dokážeme DATAVISION přizpůsobit téměř každému požadavku našich klientů. Při vytváření systému jsme kladli největší důraz na rychlou a jednoduchou obsluhu, která našim zákazníkům přinese co největší efekt při zachování nízkých provozních nákladů. V praxi to znamená, že se snažíme na obrazovkách zobrazovat data, které už zákazníci mají někde uložené a tím šetřit jejich čas a peníze. Např. pokud chce klient v prezentaci použít fotky, texty, reps. video z některých sociálních sítí (Facebook, Twitter, Google+, Youtube, Vimeo a pod.) nemusí je vkládat duplicitně do systému DATAVISION, může je jednoduše přímo propojit v příslušném widgetu. Samozřejmostí je možnost individuálního naprogramování a propojení na interní informační systémy, databáze a dokumenty, které je následně možné v daném bloku na obrazovce zobrazit.

google_album

(klikněte na obrázek)

hotelova-televizia

(klikněte na obrázek)

Hotelový informační kanál

Mimo obrazovek v recepcích, v prezentačních místnostech, resp. v restauracích nebo v barech, je možné v HOTELECH a PENZIONECH systému DATAVISION využít jako informační kanál v jednotlivých pokojích. Znamená to, že návštěvníci hotelu můžou kromě standardních televizních kanálů sledovat i tzv. “hotelový informační kanál”, který je možné využít jako silný marketingový nástroj pro prodej dalších produktů a hlavně služeb hotelu, penzionu či resortu. V neposlední řadě slouží takovýto “info kanál” i na prezentaci různých kulturních a společenských aktivit v okolí ubytovacího zařízení.

Specializované řešení – golfová hřiště, resorty, klubovny

DATAVISION přichází s individuálním řešením pro golfové resorty, kluby a hřiště. Na obrazovkách dokážeme mimo jiných Vámi preferovaných informací zobrazit startovací časy jednotlivých flajtů, se jmény hráčů či bez, co dokáží ocenit nejen samotní golfisté, kteří při kávě nebo dobrém jídle a pití v klubovně/restauraci mohou sledovat, kdy je jejich “TEE TIME”, popř. kdo hraje před a nebo po nich, ale také pro personál hřiště. V současné době systém využívají již první resorty a hřiště jak v České republice, tak na Slovensku.

golfove-ihrisko

(klikněte na obrázek)

jedalen-restauracia

(klikněte na obrázek)

Specializované řešení – restaurace a FAST FOODy

Naši zákazníci mohou také využít specializované řešení pro restaurace a rychlá občerstvení. Zákazník si jednoduše vytvoří databázi jídel s názvem, obrázkem a cenou. Tyto jídla pak vkládá do jídelních lístků, které se dají takto připravovat až na 3 týdny dopředu. Systém sám zabezpečí to, že se na obrazovce bude zobrazovat vždy aktuální nabídka pro daný den, bez nutnosti každodenního nastavování. Velkou výhodou je právě tvorba tohoto MENU, kdy zákazník, který využívá ve svém stravovacím zařízení na prezentaci jídel obrázky, nemusí každý den tyto informace nově nahrávat na USB klíč (popř. jiné médium) a připojit do obrazovky, ale jednoduše si nadefinuje MENU na 1, 2 nebo 3 týdny dopředu a o nic dál se nestará. Také je možné DATAVISION napojit na libovolnou databázi jídel, či už z podnikového informačního systému nebo z jakéhokoliv jiného zdroje.

(kliknite na obrázok)

DALŠÍ SPECIALIZOVANÉ ŘEŠENÍ

máme také připraveno řešení pro základní, střední a jiné typy škol, které kromě standardních informací poskytuje informace o obědech, narozeninách a jmeninách žáků, o připravovaných akcích školy atp.

PŘIPRAVUJEME

V současné době intenzivně připravujeme specializované řešení pro realitní a cestovní kanceláře zaměřené na propojení vlastních webů a interních databází se zájezdy a realitami.

Požádejte nás o bezplatnou konzultaci.

Formulář pro rychlý kontakt